найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
intuicia

Новости

Все новости

30.03.2019

КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА

Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися

Сергій Рахлін                                                                                                                       Лос-Анджелес

     Якщо і є якісь жертви американської торгової війни з Китаєм, то це не Голлівуд. Як кажуть, біль одного - то виграш іншого. І цей колективний інший - це Голлівуд, що в 2019-му отримав в Китаї кіно касу більшу ніж у 2018 році.

    У 2019-му минає 25 років як стрічка «Втікач» (The Fugitive) стала першим голлівудським студійним фільмом, що вийшов у прокат в сучасному Китаї. Кіно індустрія Піднебесної набирає швидкість, але, схоже, Голлівуд, принаймі деякий час, буде випереджати китайських виробників з усіма їх мільярдами і цензурою.

     Зараз CША і Китай загрузли в торговельній війні. Двосторонні перемовини в галузі кіноіндустрії наразі в глухому куті. Але як кажуть в народі: «Кому війна, а кому мати рідна». Я лише маю на увазі, що є численні підстави вважати, що Голлівудові в 2019 році вдасться отримати більше касових зборів у китайському кінопрокаті ніж в 2018.

     У січні, несподівано для багатьох, китайська влада дозволила (з цензурними застереженнями) випуск в прокат фільму «Дедпул 2» (Deadpool 2), а відзначена «Золотим Глобусом» комедія-драма Green Book ( «Зелена книга») з успіхом стартувала в Піднебесній 1 березня. Раніше, подібні стрічки з расовими овертонами не викликали, бодай якогось, серйозного інтересу у китайських кіноглядачів.
Deadpool 2

      Навіть підозріла, з точки зору китайських традицій , стрічка «Once Upon a Time In Hollywood» («Одного разу в Голлівуді») режисера Квентіна Тарантіно, прославленого насильством в його фільмах і заснована на матеріалах вбивств бандою Чарльза Менсона, схоже отримає китайський реліз до кінця літа. У чому ж справа? Чому такі поблажки Голлівудові?

      Частково тому, що китайське кіновиробництво все ще не оговталося від скандалу з ухиленням від сплати податків китайської суперзірки Бинбин Фань (Bingbing Fan). Після цього скандалу уряд посилив податкові правила і перекрив шляхи їх обходу. Негативний ефект полягає в різкому уповільненні випуску китайських фільмів і серіалів.

Числені дрібні продюсерські компанії збанкрутували. Зовнішніх потенційних інвесторів теж відлякали. Наприкінці минулого року, кількість реєстрацій нових кінопроектів на місяць впала нижче 200, у порівнянні з 300 на початок року.

У 2018 році доходи від кіно-театральних показів збільшилися «всього» на 9% до $ 8,9 млрд, хоча частка китайських фільмів підвищилася до 62%, в порівнянні з 54% в 2017 році.

Експерти очікують, що уповільнення кіновиробництва в Китаї буде означати перебої з випуском в прокат фільмів власного виробництва.

Щоби з глядачі не покинули кінозали, влада Китаю вимушена дозволити більше голлівудських стрічок, враховуючи напівзаборонені раніше стрічки категорії «R» поряд з розважливими коміксами про супергероїв та екшенами.

Китайські цензурні стандарти нікуди не поділися, але фільми, котрі будуть відповідати цим стандартам через цензурні втручання, як, наприклад, в разі «Дедпула 2», можуть отримати шанс.

     В останньому кварталі 2018 року щоби досягти поставленої урядом мети досягти $ 8,83 млрд. касових зборів виник сплеск імпорту з Голлівуду до 40 стрічок, що перевищило офіційну квоту з 34 іноземних фільмів на рік.

     Китайські кіно-очільники націлені на подальше збільшення доходів касових зборів на 10% в 2019 році. Їм може знадобитися вся допомога, яку вони можуть отримати від імпортованих фільмів, особливо з Голлівуду. У січні цього року китайські збори «Бамблби» (Bumblebee) перевершили північноамериканські ($ 134 млн.). Пізніше, в Китаї успішні прокати мали «Аліта: Бойовий ангел», вже згадана «Зелена книга», «Як приручити дракона 3» і «Капітан Марвел».

      Зазвичай іноземні стрічки не отримують підтверджених дат прокату в Китаї раніше шести тижнів. Але, що цікаво, одна з мереж кінотеатрів оголосила список майбутніх релізів ще до початку літа. Він включає в себе «Одного разу в Голлівуді» (Once Upon a Time in Hollywood), «Поклик природи" (Call of the Wild), і це окрім очікуваних блокбастерів, таких як «Месники: Фінал" (Avengers: Endgame) і «Годзилла 2: Король монстрів» (Godzilla: King of Monsters).
Avengers EndgameGodzilla_King of Monsters

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

Все новости


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов