найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

13.12.2018

"ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС" КУЛЬТИВУЄ КАСОВІ ЗБОРИ

«Aквамен» з «підмоченою» китайською репутацією
та Сталлоне з одеською душею)


Сергій Рахлін                                                                                                 Лос Анджелес   

                                                                                                                       13 грудня 2018 року

 

     Почнемо, як то кажуть, з кінця. Точне не зовсім з кінця - першу десятку за результатами прокату цього вікенду - замикає феміністський екшен-трилер «Вдови» (Widows) з 3,1 мільйонами доларів зборів в США і Канаді спільно (будемо називати ці збори «домашніми»).

 

      А ось на сьомому місці опинилася комедійна драма або драматична комедія «Зелена книга» (Green Book) з 3,9 мільйонами доларів домашніх зборів.

      Ця сума, скромна на перший погляд, більше вражає, якщо зважати на кількість залів, в яких вона демонструвалася. Їх було всього 1181. А збори в свій другий вихід фільму в світ залишилися майже такими ж, як і в перший вікенд переглядів, що трапляється дуже рідко в практиці з прокату фільмів. У чому ж секрет такого успіху зважаючи на скромний бюджет і сюжет фільму?

     Відповідь проста - стрічка, що оповідає як водій-охоронець, повний расових забобонів (Вігго Мортенсен), найнятий везти по расистському Півдню США почаку 60-х концертуючого там видатного темношкірого музиканта (Махершала Алі), була 6 грудня номінована на престижний приз «Золотий Глобус» в низці найважливіших категорій.

      Стрічка номінована як кращий фільм в категорії «комедія або мюзикл», Мортенсен як кращий актор в тій же категорії, а Алі як кращий актор другого плану ( «Золотий Глобус» не зазначає окремо ролі другого плану в жанрах драми або комедії / мюзиклу).

      Цей касовий успіх, що є вельми заслуженим стрічкою вчергове доводить, що при всій приємності отримання призів для творців кінофільмів, навіть номінації можуть зіграти (як правило, але не завжди) важливу, а то й вирішальну роль в касових результатах фільму. Премьера в Україні відбудеться 24 січня 2019 року

     Але повернемося до початку умовної таблиці. Цей період між осінніми та зимовими святами вважається млявим. І тому студії і продюсерські компанії зазвичай не випускають ні потенційні блокбастери-комікси та подібні масові розваги, так само як і фільми, що можуть претендувати на нагороди, маючи фестивальну або іншу привабливу передісторію.
     Але це не розповсюджується на деякі зарубіжні ринки. З рекордним для студії «Warner Brothers» результатом в Китаї завершився випуск надводно-підводного кіно-коміксу «Aквамен» (Aquaman). Цілих 94 мільйони доларів зборів за перший же вікенд! Студія випускає стрічку на домашні екрани тільки 21 грудня, куди він прийде вже з (позитивно) «підмоченою» китайською репутацією.

      «Ральф проти інтернету» (Ralph Breaks the Internet) з 16,1 мільйона доларів зборів лише злегка обігнав інший мультик «Грінч» з його 15,2 мільйонами і посів перше місце за результатами минулого вікенду. Глобальні збори «Ральфа 2» тепер складають 258,1 мільйона доларів у порівнянні з 322,4 мільйонами світових зборів «Гринча» (при бюджеті останнього в 50 мільйонів).

     На третє місце вийшла боксерська драма «Крід II» (Creed II) зі старіючим (по паспорту) і не старіючим (тілом і, частково, - по мамі - одеською душею) Сильвестром Сталлоне. Не в останню чергу завдяки йому, скромна за задумом та виконанням картина зібрала минулого вікенду 10,3 мільйона доларів і довела свої світові збори до 96,5 мільйонів. Якщо не нокаут, то типовий «касовий нокдаун».

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки ДолженкоВсе новости


Новости
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
«ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС» 2019: ПОГЛЯД ЗСЕРЕДИНИ
Україна не представила жодного фільму.
ІНВАЛІД ПЕРЕМІГ СУПЕРГЕРОЯ
Паралізований мільярдер
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа.
Комікси та музика
Як відомо, тепер Голлівуд все більше і більше заробляє за морями.
Анонсы мероприятий
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.
31.01.2019
«Вечори французького кіно»
14-й фестиваль французького кіно в Україні.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов