info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Наши проекты

Все проекты

«FFF-2019»

Fashion Film Festival

«FFF-2019»

V

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ

 Fashion Film Festival - 2019 is looking for entries

Запрошуємо всіх бажаючих, хто може і хоче зняти короткометражний фільм про моду, втілити свої креативні ідеї, а ми їх покажемо світу на великому екрані.

 

В термін 1 лютого до 1 вересня 2019 року можна створити
та надати короткометражну кінострічку для участі у фестивалі

 

      Тематика фестивалю:    Зніміть кіно про улюбленого дизайнера одягу, взуття, інтер’єру, меблів, архітектури, про модну професію, про модний гаджет чи автомобіль. Розкажіть про нелегку долю модного черевичка або столітню історію життя бабусиного ґудзика. Створіть історію про модний літературний напрямок, модну професію чи персонаж з нестандартними переконаннями, романтичний сюжет про улюблену краватку чи весільну сукню з прокату або джинси, що побачили чимало за свій «гарантійний термін»  від фірми виробника. Розкажіть про подорож, яка має модний туристичний маршрут формат чи напрямок, про незабутній запах парфумів, що вмить перевернув життя, про гарну зачіску або таку, що зовсім без смаку, та пригоди в салоні краси або спортивному залі. Розкажіть про «модних» лікарів, дивовижну косметику, модні сімейні цінності або романтичні перевтілення. Зафільмуйте акторів, музикантів, співаків, спортсменів, що є або мають стати модними, на Вашу думку. Зверніть увагу широкого загалу на те модне і прекрасне, що хвилює Вас, і дізнайтеся, можливо цим переймаються мільйони людей? Створіть моду на великому екрані так, щоби Вам повірили…

     Девіз фестивалю:     «Шляхетна місія модного кіно — змінювати світ на краще …»

     Мета фестивалю:       Висвітлення актуальних питань  в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, самоформування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів.

     Учасники фестивалю:      До участі у Фестивалі запрошуються професіонали та аматори (як зовсім початківці, так і «просунуті») з усіх країн світу. Відкрити та реалізувати творчий потенціал може кожен охочий, що є прихильником або автором модних ідей, підтримує тенденції та кроки до їх реалізації. В якості автора може брати участь як повнолітня фізична особа, так і творчі колективи або об’єднання чи громадські організації.

     Журі фестивалю:     Голова журі «Fashion Film Festival» Сергій Рахлін - Голова Комітету з іноземного кіно Асоціації зарубіжної преси Голлівуду, що присуджує «Золотий Глобус» (Serge Rakhlin Chairman Foreign Film Committee Hollywood Foreign Press Association «Golden Globes Award»).

Організатори залишають за собою право не оголошувати повний склад журі до моменту отримання протоколів та визначення переможців. Всі члени журі FFF-2019, окрім Голови, зобов’язуються не розголошувати своєї участі в проекті до моменту оприлюднення результатів конкурсного туру Фестивалю.  Повний склад журі буде оголошено по закінченні конкурсного туру Фестивалю на прес-конференції. Протоколи кожного з членів журі будуть опубліковані.

     Умови:

•До участі у Фестивалі приймаються стрічки формату MPG 4 Код H264. Такі, що ніде раніше не демонструвалися на великому екрані та не розміщувалися в мережі інтернет.

•Для участі у Фестивалі потрібно зняти короткометражну кінострічку, накласти титри, завантажити на зручний сервер та надіслати посилання разом з заповненою заявкою згідно наданої  форми  на адресу редакції: es.i@i.ua. Форма заявки надсилається кожному за запитом.

*  Фільми, створені українською або російською мовою, мають бути титровані англійською мовою.

* Фільми, створені англійською мовою, мають бути титровані українською або російською мовою.

* Фільми, створені будь-якою іншою мовою, повинні мати подвійне титрування українською або російською мовою, на вибір автора, та англійською.

 

•До участі у Фестивалі не приймаються стрічки політично-пропагандистського, порнографічного характеру або такого, що за змістом мають натяки на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, приниження людської гідності,  антикультурної та антисоціальної пропаганди.

       Автором або власником авторського  права на стрічку вважається особа, яка надіслала заявку на участь у фестивалі, заповнену згідно форми й надала оригінал стрічки у повному обсязі, згідно з параметрами, вказаними у заявці. У разі пред’явлення претензій на авторство стрічки з боку сторонніх осіб, згідно чинного законодавства України, засновники Фестивалю залишають за собою право позбавити стрічку участі у Фестивалі, анулювати призове місце та позбавити права отримання призів.

      Номінації:

До участі у Фестивалі приймаються короткометражні стрічки у чотирьох номінаціях:

  1. Ігрове кіно  (тривалість 3-15 хв)  
  2. Документальна стрічка (тривалість 3-10 хв)
  3. Анімаційна короткометражка (тривалість 3-15 хв)
  4. Рекламний ролик (тривалість 30 сек – 2 хв)

      Формат: Проведення фестивалю відбувається у два тури:

1 відбірковий тур  з 1 лютого по 1 вересня 2019 року

2 конкурсний тур  з 10 вересня по 20 вересня 2019 року

     Дата проведення: Підведення підсумків та нагородження переможців Fashion Film Festival - 2019 відбудеться 10 жовтня 2019 року у м. Києві, Україна.

      Просимо учасників, які вже зняли фільми, надсилати їх вже зараз. Завчасний прийом фільмів полегшує та оптимізує роботу організаторів, підготовку відео блоків для показу та оформлення технічних і організаційних вимог Фестивалю, визначення переможців та проведення церемонії нагородження переможців «ФФФ-2019»

     ІV Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду (FFF-2018) відбувається за сприяння Міністерства закордонних справ України.

 

Міжнародний кіноконкурс «FFF» заснований редакцією видання «EXCLUSIVE style»
в Україні навесні 2015 року.
У 2015 році на перший фестивальний конкурс автори представили 11 короткометражок з України, Франції та США
в тому числі 4 рекламних ролики.

 

 

Все проектыEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua